Haylaz Yer
Daha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Kayıt Olun
Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın
ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ GÖRDÜĞÜ RÜYA… 112

ChatBoxEğlence,Aşk,Genel Kültür,ForumB,Messenger&Downland,Html kodları adlı dolu dolu kategorilerimiz sadece üyelerimiz görebilir.Kayıt olmanızı tavsiye ederim..
Haylaz Yer
Daha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Kayıt Olun
Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın
ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ GÖRDÜĞÜ RÜYA… 112

ChatBoxEğlence,Aşk,Genel Kültür,ForumB,Messenger&Downland,Html kodları adlı dolu dolu kategorilerimiz sadece üyelerimiz görebilir.Kayıt olmanızı tavsiye ederim..
Haylaz Yer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumumuz için en güzeli neyse o olsun :)

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ GÖRDÜĞÜ RÜYA…

YazarMesaj
DeathanqeL
вуη мσdєяαтöя
вуη мσdєяαтöя
DeathanqeL

Ruh hali : ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ GÖRDÜĞÜ RÜYA… Berbat10

ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ GÖRDÜĞÜ RÜYA… Empty
MesajKonu: ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ GÖRDÜĞÜ RÜYA…   ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ GÖRDÜĞÜ RÜYA… Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 3:09 pm

Zübeyde Hanım rahatsızlığı artığından Uşşakizadeler ‘in evinde oğluna hasret vefat eder.Ancak bu haber Paşa’ya nasıl haber vereceklerini düşünüyorlardı. Annesinin ölümünden habersiz olan Mustafa Kemal aynı saatlerde trenle çıktığı Yurt gezisinde uyumaktaydı. Gecenin ilerleyen saatlerinde gördüğü kabus gibi rüya yüzünden kan ter içinde uyanır..Bir sigara yakar ve zile basarak kompartımanındaki hizmetine bakan Ali Çavuş’u çağırıp: -“Gördüğüm rüya canımı sıktı…”der. Ali Çavuş :

”Hayırdır Paşam” deyince ****** de rüyasını anlatır: -“Pek hayır olacağa benzemiyor.Kırlık bir yerdeymişiz.Her taraf yeşillik.Birden bire sel geliyorannemi alıp götürüyor.Endişe ediyorum.Yaverlere söyleİzmir’e telgraf çekip annemin sağlık durumunu sorsunlar…”
Acı haber tez gelir derler…Kısa bir süre sonra Yaver Salih’in yolladığı şifreli telgraf le gelir.****** telgrafın şifreli olduğunu derhal anlayarak: -“Annem öldü mü?” Ali Çavuş üzgün bir şekilde telgrafı uzatır: -
“Başınız sağ olsun Paşam.” Gözleri yaşla dolan ****** :
“Bana malum oldu..Bana malum oldu…Bunun kabusunu gördüm ben..Anam..Zavallı çilekeş anam..Benim anam öldü başka analar sağ olsun..”
diyerek koltuğuna çöker. Vatan hizmetinin zorunluluğu yüzünden annesinin cenaze törenine katılamaz.

Bunlar ve bundan daha fazlası kehanet ******’ün düşüncelerinde belirmiştir.Daha sonra bunları çeşitli olaylardan sonra dile getirerek parapsikolojik yeteneğini görmemize neden oluyor.Daha fazla bilgilenmek için Gazeteci Ali Bektan’ın 18 yıllık alın teriyle çıkardığı “ATATÜRK’ÜN KEHANETLERİ” adlı kitabını alabilirsiniz.Gerçekten bizim için bir “Kader” diyebileceğimiz ****** sözlerifikirleri ve düşüncerini TÜRK HALKINA her zaman önüne sunmuştur.Bize düşen böyle bir kişiliğe sahip olduğumuzla övünmek yerinebize kalan mirasları olan ülkemiz ve düşüncelerini geliştirip yeni neslin çocuklarına “net bir “ TÜRKİYE bırakmak için çalışmamız gerekecektir. Durumumuzu özetlersek :
Bilginin efendisi olmak için Çalışmanın kölesi olmak lazımdır

ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ GÖRDÜĞÜ RÜYA…
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ATATÜRK’ÜN ANNESİNİN ÖLÜMÜ
» UÇAKLARLA İLGİLİ KEHANETİ
» DÜŞMAN DONANMASI İLE İLGİLİ KEHANETİ…
» insanların hobisi olan yüzme ile ilgili kısa bİr Bilgi....